omniai-irangpu

ابزار OmniAI داده‌های شمارا برای هوش‌مصنوعی آماده می‌کند

بیشتر شرکت‌ها در استخراج داده‌های خود مشکل دارند، چندین سال پیش Forrester گزارش داد که بین ۶۰ تا ۷۳ درصد از داده‌های یک کسب‌وکار برای تجزیه و تحلیل استفاده نمی‌شوند. به این خاطر که معمولا این داده‌ها به صورت جداگانه در مکان‌های مختلف ذخیره و تقسیم بندی شده‌اند.

آنا پوجاویس و تایلر ماران، مهندسانی که قبلا در استارت‌آپ‌های تحت حمایت Y Combinator کار می‌کردند، پس از اینکه متوجه شدند بسیاری از شرکت‌ها به دلیل موانع فنی امکان تجزیه و تحلیل تمام داده‌های خود را ندارند ایده OmniAI را پرورش می‌دهند.

ماران می‌گوید: «ما متوجه شدیم که بخش قابل توجهی از بازار، به ویژه آن‌هایی که در صنایع بهداشتی و مالی هستند، با تجزیه و تحلیل داده‌ها دست و پنجه نرم می‌کنند. اکثر داده‌های شرکتی امروزه در یک پایگاه داده قرار نمی‌گیرند. تماس‌های فروش، اسناد، پیام‌های تلگرام و غیره. هیچکدام با هم یکپارچه نیست.

OmniAI تمام داده‌هارا یکپارچه می‌کند و پس آن میتواند این داده‌هارا روی یک LLM «مدل زبانی» اجرا کند. تمام کارها روی فضای کلاد OmniAI برای امنیت و کیفیت بیشتر انجام می‌شود.

از جمله مدل‌هایی که OmniAI ارائه می‌دهد میتوان به Llama 3 متا، مدل‌های Mistral و مدل‌های Anthropic اشاره کرد.

این سرویس هنوز در روزهای اولیه خود است با این حال توانسته در دور اولیه ۳.۲ میلیون بسته سرمایه‌گذاری جذب کند.

هنوز مشخص نیست چقدر سرویس‌های OmniAI ممکن است به صورت عمومی یا برای کسب‌و‌کارها کوچک منتشر شود با این حال فعلا این استارتاپ فعالیتش را با کسب‌و‌کارهای بزرگ شروع کرده است.

وب‌سایت رسمی OmniAI

برای دیدن سایر اخبارهای AI میتواند بخش «اخبار» را دنبال کنید

Tags: No tags

افکارتان را باما در میان بگذارید

اطلاعات شما پیش ما امن هست، آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!